Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Prodejny JIKOS nabízí široký sortiment nábytku a doplňků z tuzemska i dovozu.

Prodejny JIKOS nabízí široký sortiment nábytku a doplňků z tuzemska i dovozu.Pravidelně  obměňujeme  a doplňujeme sortiment o nové trendy v bydlení a životním stylu. Nabízíme nábytek moderní, rustikální, stylový i z masivu. Naším cílem je oslovit co nejširší vrstvy zákazníků nejen zajímavým zbožím a cenami, ale především  osobním přístupem, odbornou radou a individuální péčí. 

Naše firma je přímým výrobcem nábytku

Specializujeme se na výrobu zakázkového nábytku, především kuchyňských linek, vestavných i volně stojících skříní, dětských pokojů, ložnic  a kancelářského nábytku. Kompletně vybavíme nábytkem domovy důchodců, dětské domovy a pod. Dle požadavku zákazníka jsme schopni interier navrhnout a zpracovat grafický návrh. Samozřejmostí je, že zajistíme dovoz k zákazníkovi do domu a odbornou montáž.

Naše prodejny

Na našich prodejnách naleznete LOŽNICOVÁ STUDIA  s širokým výběrem kvalitních zdravotních matrací, postelových roštů a v neposlední řadě také širokou nabídku kvalitních postelí pro každého. Proškolený personál Vám odborně poradí s výběrem.