JIKOS - výroba plastových oken, dveří a nábytku, Heydukova 1339, 38601 Strakonice, tel. 383 321 471, www.nabytek-jikos.cz _______________________________________________________________________
Registrace   Jméno:  Heslo:  
Nákupní košík:
0 Kč
Více info

Žádny leták.

KOVÁNÍ

Dveře

kovani_dvere_01.jpgJednoduché dveřní zámky

Výrobky společnosti Dorcas mají certifikát dle norem ISO 9002 (TÜV München), jsou schváleny dle standardu evropské elektromagnetické kompatibility 89/336/CEE a jsou odolné proti korozi v souladu s požadavky normy ISO 9227.
 

Vícebodové dveřní zámky

Winkhaus Blue Motion je plně motorický 3-bodový bezpečnostní dveřní systém (STV) se dvěma masivními klíny a hlavním uzavíracím bodem, který slouží ke komfortnímu a rychlému otevření nebo uzavření vchodových dveří.
kovani_dvere_02.gifPřitom lze Blue Motion prostřednictvím rozličných mechanismů (jako například dálkového ovládání nebo transpondéru) ovládat zvenčí a splnit tak nejvyšší požadavky na komfort a zabezpečení soukromých objektů.

Nejnáročnější požadavky na komfort a bezpečnost: Blue Motion
Uzavírání dveří je prováděno plně motorickým uzavíracím systémem se dvěma masivními klíny a hlavním uzavíracím bodem (západkou kliky a zámku). Motor přitom slouží k zajištění silného přítlaku mezi dveřním křídlem a rámem, a dále má funkci těsnění - Blue Motion zajišťuje optimální těsnost dveří. Se systémem Blue Motion lze dveře automaticky uzavřít (uzamknout) a zevnitř pak otevírat prostřednictvím tlačítka ? ve standardu manuálně odpovídajícím klíčem nebo při použití funkce rychlého otevírání prostřednictvím otevírače dveří (bzučáku). Při výpadku proudu nebo v podobné havarijní situaci lze uzavřené dveřní klíny otevřít zvenčí i zevnitř také mechanicky pomocí odpovídajícího klíče, zevnitř lze rovněž namontovat speciální kliku. Zvenčí lze, jak už jsme uvedli, odemknout/otevřít dveře prostřednictvím klíče, dálkového ovládání nebo transpondéru.
 

OKNA

Otevíravě-sklopné kování autoPilot

kovani_okna_01.jpgWinkhaus autoPilot je inovativním a dlouhodobě osvědčeným systémem otevíravě-sklopného kování, který je jedničkou na trhu v oblastech stability, bezpečnosti a funkčnosti. Navíc vyniká komfortem při zpracovávání a mnohostranností využití.
Nabízíme vám atraktivní a variabilní systém kování, který je schopen splnit Vaše individuální požadavky, který je připravován na míru Vašim výrobním procesům a odpovídá vysokým nárokům Vašich koncových zákazníků.

 

 

Jiří Křišťan - výroba nábytku | Heydukova 344, 386 01 Strakonice
tel: 383 321 471, fax: 383 321 471, e-mail: kladno@nabytek-jikos.cz