JIKOS - výroba plastových oken, dveří a nábytku, Heydukova 1339, 38601 Strakonice, tel. 383 321 471, www.nabytek-jikos.cz _______________________________________________________________________
Registrace   Jméno:  Heslo:  
Nákupní košík:
0 Kč
Více info

Žádny leták.

PONSEL sedačky

Firma Albert PONSEL je reprezentantem těch nejlepších tradic německé řemeslné výroby. Její firemní filozofií je důraz na kvalitu, kulturu a zdravé bydlení. Samozřejmostí je proto nejen používání ekologicky certifikovaných materiálů, ale i šetrnost k přírodě.

 

Německá firma PONSEL (www.ponsel.de) patří k nejznámnějším německým výrobcům čalouněného nábytku. Je rodinnou firmou s více jak osmdesátiletou tradicí výroby sedacích souprav, která je plně realizována v Německu, městě Weidhausen. Nabízíme moderní design sedacích souprav v látce i kůži, s možností výběru více prvků u každého modelu dle jejich přání.

 

Zajímavou prodejní výhodou, kterou český zákazník zcela určitě uvítá, je nabídka funkčních prvků (rozkládání na jednolůžko, dvojlůžko, úložný prostor, polohování zádových opěrek, či područek..), možnost individuální úpravy sedací soupravy dle přání zákazníka. Samozřejmostí je široký výběr modulů jednotlivých typových sestav. 

 

 

Malá ochutnávka  sortimentu   :  https://www.ponsel.de/kollektionen/venturo/ 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jiří Křišťan - výroba nábytku | Heydukova 344, 386 01 Strakonice
tel: 383 321 471, fax: 383 321 471, e-mail: kladno@nabytek-jikos.cz