JIKOS - výroba plastových oken, dveří a nábytku, Heydukova 1339, 38601 Strakonice, tel. 383 321 471, www.nabytek-jikos.cz _______________________________________________________________________
Registrace   Jméno:  Heslo:  
Nákupní košík:
0 Kč
Více info

Žádny leták.

INELIS sedací soupravy

 

Víme, že individualita každého našeho zákazníka spočívá v různém životním stylu, osobnosti, nárokem na formu, funkčnost a kvalitu věcí, které ho obklopují. Dokonalost se dá dosáhnout jen podřízením každého detailu Vašim požadavkům.

 

Individualita a detail jsou pojmy, které nás už roky motivují při výběru nábytku do naší nabídky. Přední světoví výrobci, které exkluzivně zastupujeme na území České a Slovenské republiky se vyznačují nejen mnohaletou tradicí, ale i vysokou kvalitou řemeslného zpracování. Nejmodernější technologie, kvalitní materiály a tým špičkových designerů jsou zárukou toho, že se do Vašeho domova dostane originální kus nábytku s vysokou užitkovou a estetickou hodnotou.

 

Mnoho zákazníků už žije v obklopení naších výrobků. Jsou to všechno jedineční lidé s různými nároky na tvar, použitý materiál, barevné provedení a samozřejmě i na zpracování. Něco však mají všichni společné. Milují svoji práci a jejich domov je oázou pokoje a harmonie. Rádi bychom tento harmonický životní styl odevzdali i Vašemu domovu a pomohli tak vytvořit z něho útočiště před ruchem okolního světa.

 

    Prémiová německá značka sedacích souprav kterou není třeba představovat. Firma W.SCHILLIG vznikla v roku 1949 a dnes patří k předním, mezinárodně aktivním výrobcům čalouněného nábytku v Evropě. 1300 zaměstnanců ve čtyrech továrnách vyrábí dokonale řemeselně zpracovaný čalouněný nábytek s vyjíměčným komfortem.

 

 

Sedací soupravy, křesla a pohovky od předního italského výrobce. Alpa Salotti je rodinná firma z jížní itálie s 60 roční tradicí výroby. Dnes závod vede syn zakladatele, Antonio Ferri spolu se svými dvěmi syny. Jejich výrobky jse vyznačují velmi inovativním designem a přepracovanými detaiy. Každý kus je vyrobený ručně a je podrobený přísným kontrolám kvality.

 

 

 

moderní pohovka - 15%

Stará cena: 35 560 Kč
Cena: 30 226 Kč
Koupit
Jiří Křišťan - výroba nábytku | Heydukova 344, 386 01 Strakonice
tel: 383 321 471, fax: 383 321 471, e-mail: kladno@nabytek-jikos.cz